3. Ботев вкара 4 на Раковски в двустранна игра

Ботев вкара 4 на Раковски в двустранна игра

Попаденията в проверката реализираха Иван Цветков, Ромарио Кортзорг и Вандер Виейра, който бе точен на два пъти

Ботев (Пловдив) се наложи с 4:0 над сателита си Раковски в поредната двустранна игра между двата отбора, която се проведе в две полувремена по 30 минути. Участие за "жълто-черните" в тренировъчния мач взеха футболистите, които останаха извън стартовия състав в последния шампионатен двубой срещу Лудогорец. Попаденията в проверката реализираха Иван Цветков, Ромарио Кортзорг и Вандер Виейра, който бе точен на два пъти.

Останалата част от отбора проведе занимание на съседния терен на базата в Коматево, като в него се включиха пропусналите тренировката вчера Алесандру Куртеан и Юнес Хамза, като последният продължава да се готви на облекчен режим. Другият отсъствал от тренировката във вторник - Мариян Огнянов, също е добре и игра в контролата с Раковски.

Съставът на Ботев в приятелския мач: Илия Николов, Филип Филипов, Димитър Везалов, Алесандру Бенга (Владимир Айтов), Артур Енрике, Серкан Юсеин, Мариян Огнянов, Вандер Виейра, Луис Педро, Ромарио Кортзорг (Борислав Тютюков), Иван Цветков.

Започна изграждането на най-модерния стадион в България (ВИДЕО)

Първите дейности около строежа на „Армията“ вече са факт

Наш национал: При Илиан Илиев енергията в отбора е различна

„Трябва да изплуваме от тинята“

Караманджуков: Здравето на децата е на първо място

"Спортът е изключително важно нещо"

Иван Колев: Пет пъти излизаме сами срещу вратаря и нищо...

Ботев (Пд) пусна билетите за мача с Левски

От клуба припомнят, че в продажба са и пакетни пропуски за трите домакинства през октомври