Джон Тери: Разочарован съм, че получих жълт картон в мача срещу Ливърпул

Капитанът на Челси Джон Тери получи жълт картон при победата на неговия тим над Ливърпул с 3:1 в четвъртфинала от Шампионската лига и сега английският национал ще трябва да изгледа реванша на „Стамфорд Бридж” от трибуните. Защитникът заяви, че е много разочарован от получения жълт картон и вярва, че той е бил несправедлив.

Капитанът на Челси Джон Тери получи жълт картон при победата на неговия тим над Ливърпул с 3:1 в четвъртфинала от Шампионската лига и сега английският национал ще трябва да изгледа реванша на „Стамфорд Бридж” от трибуните. Защитникът заяви, че е много разочарован от получения жълт картон и вярва, че той е бил несправедлив. Дори вратарят на „червените” Пепе Рейна заяви, че картонът не е бил необходим. Мениджърът на „сините” Гуус Хидинк ще трябва да измисли, кой да замени Тери в центъра на защитата за реванша в Лондон след седмица. Датският рефер Клаус Бо Ларсен обясни, че Тери е атакувал доста необмислено вратаря Рейна и затова го е декорирал в жълто.

„Атакувах настървено топката, както правя във всеки мач. Говорих с Рейна и той ми каза, че не е трябвало да получавам жълт картон. Той знаеше, че вися на един картон от наказание и беше честен с мен. Това ми напомня на случая, когато Шаби Алонсо бе декориран в почти същата ситуация преди няколко години, за интервенция срещу Гудьонсен. Наистина съм много разочарован”, заяви Тери пред камерите на „Скай спортс”.

Официално: Челси привлече 18-годишен нападател от Астън Вила