3. Челси победи Интер с 2:0

Челси победи Интер с 2:0

Лондонският Челси победи Интер с 2:0 в среща от предсезонното турне на двата тима в САЩ. Това бе и втората поредна победа на Карло Анчелоти начело на "сините". Английският клуб определено бе по-добрият на терена и съвсем заслужено стигна до успеха. Головете за лондончани отбелязаха Дрогба в 10-ата минута и Лампард в 49-ата минута от дузпа.

Лондонският Челси победи Интер с 2:0 в среща от предсезонното турне на двата тима в САЩ. Това бе и втората поредна победа на Карло Анчелоти начело на "сините". Английският клуб определено бе по-добрият на терена и съвсем заслужено стигна до успеха. Головете за лондончани отбелязаха Дрогба в 10-ата минута и Лампард в 49-ата минута от дузпа.

"Сините" имаха тотално превъзходство над италианския шампион през първото полувреме. В 10-ата минута Дрогба пое топката и с плътен и хубав удар разстреля стража на италианците Белек, за да открие резултата.

От друга страна, футболистите на Жозе Моуриньо не знаеха къде се намират и не направиха нищо запомнящо се по-време на целия мач. През второто полувреме лондончани отново владееха инициативата. В 49-ата минута Лампард вкара втория гол за Челси от дузпа и на практика оформи крайното 2:0.

ЧЕЛСИ: Чех, Иванович (Мансиен 65), Карвальо (Алекс 49), Коул (Хътчинсън 79), Тери, Есиен (Белети 65), Оби Микел, Калу (Стъридж 46), Малуда (Деко 49), Лампард, Дрогба (Анелка 46)

ИНТЕР: Белек, Сантон, Бурдисо, Киву (Мансини 59), Санети, Камбиасо (Кърхин 80), Виейра, Оби (Милито 46), Мота (Ибрахимович 59), Балотели (Куарешма 80)

Вердер с обрат от 0:3 в Германия (ВИДЕО)

Хофенхайм падна в зрелище със 7 гола

Челси продължава да проявява интерес към Осимен

Нигериецът в момента играе под наем в Галатасарай

Жесток резил за Юнайтед на "Олд Трафорд"! Тотнъм разби Тен Хаг и компания (ВИДЕО)

Пресилен червен картон на Бруно Фернандеш доведе до 0:3

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)

Гостите си тръгнаха с точката в последния момент

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор

Диего Мартинес си подаде оставката

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)