2. Втора лига
  3. Вили Вуцов изгледа победата на Банско в Куклен

Вили Вуцов изгледа победата на Банско в Куклен

Отборът на Банско се класира за 1/8-финалите за Купата на България. Възпитаниците на Александър Томаш се разходиха за лесния успех с 6:0 над четвъртодивизионния тим на Атлетик (Куклен)

Отборът на Банско се класира за 1/8-финалите за Купата на България. Възпитаниците на Александър Томаш се разходиха за лесния успех с 6:0 над четвъртодивизионния тим на Атлетик (Куклен), съобщи Plovdiv24.bg. Двубоят на препълненият стадион "Атлетик" бе изгледан от треньора на Ботев Велислав Вуцов.

"Баските" се опитаха да се противопоставят на тима от "Б" група, но силите им стигнаха едва за полувреме. След почивката възпитаниците на Николай Андреев рухнаха, а Банско се възползва от това и стигна до изразителен успех.

С два гола за победителите се отличи Георги Фикиин (55' и 60'), а по един добавиха Руслан Иванов (6'), Венцислав Бенгюзов (52'), Калоян Стоянов (87') и Мартин Станкев (90').