3. 1:1 между ЦСКА и Ботев на почивката

1:1 между ЦСКА и Ботев на почивката

„Новия Меси” с дебют за "червените", Караджов пусна гол от 30 метра

ЦСКА и Ботев (Криводол) се оттеглиха на почивка при резултат 1:1.

Приятелската среща се играе на стадион „Българска армия”. „Червените” са 9-и в „А” група, а гостите от Криводол са на последно място в Западната „Б” група.

Дебют за „армейците” прави „Новия Меси” Трекаричи, а на пейката е най-новото попълнение на „червените” – вратарят Райс М’Боли, предаде репортер на Novsport.com.

Студен душ заля „червените” още след 2 минути игра. Манолов успя да прехвърли от над 30 метра излезлия неразчетено Караджов. Последваха няколко опасности пред вратата на Ботев, но Трекаричи, Радулович и Еспозито не бяха точни. В 15-ата минута Саидходжа остана очи в очи с вратаря на тима от Криводол Данов, но не съумя да го преодолее.

В 35-ата минута и „Новия Меси” се озова сам срещу стража на гостите, но отново гол нямаше. Все пак в последната минута на първата част „армейците” възстановиха статуквото. Манчев подаде към Илиев, който спря топката с левия крак и я прати във вратата на Ботев за 1:1.

При 0:1 Караджов бе заменен от Чавдаров и на излизане от игра бе освиркан от привържениците на ЦСКА. Младият страж не сдържа нервите си и започна да търси обяснение от феновете.

На почивката Гьоре Йовановски замени всичките си титуляри. Много активно започнаха втората част Виданов и Делев. В 57-ата минута Спас бе изведен на добра позиция и не остави шансове на вратаря на Ботев за 2:1.

ЦСКА – Ботев Криводол 1:1
(0:1) Манолев 2’
(1:1) Д. Илиев 45’

ЦСКА 1. Чавдаров, 4. Стоянов, 22. Еспозито, 15. Василев, 27. Дечев, 20. Манчев, 21. Янев, 10. Трекаричи, 11. Радулович, 14. Илиев, 9. Саидходжа;

В игра се появиха още: 1. Чавдаров, 7. Делев, 16. Тибони, 18. Галчев, 6. Акуаро, 29. Нелсън, 23. Тиеро, 28. Маркиньос, 2. Виданов, 5. Янчев, 8. Трифонов, М’Боли;

Ботев (Криводол) 25. Данов, 26. Ефремов, 4. Милчев, 2. Филипов, 3. Зарков, 8. Кунчев, 17. Манолов, 19. Ивов, 23. Иванов, 15. Димиев, 24. Баев ;

Стадион: „Българска армия”