2. - "А" група
  3. Травмата на Делев е лека, той ще е готов за следващия мач, обяви Сашо Борисов

Травмата на Делев е лека, той ще е готов за следващия мач, обяви Сашо Борисов

По принцип се получават зрелищни мачове срещу Локомотив, но сега някак си прекалено лесно спечелихме т.нар. „столично дерби”

Изпълняващият длъжността старши треньор на ЦСКА Сашо Борисов изрази оптимизъм относно състоянието на нападателя Спас Делев, който поиска да бъде заменен през второто полувреме при успеха над Локо София с 3:1 в среща от 24-ия кръг на родната „А” група.

Специалистът призна, че победата над „железничарите” е дошла по-леко от очакванията и истинско столично дерби не се е получило, но призова за концентрация в следващия, междинен кръг срещу Калиакра в Каварна.

„Според мен заслужено победихме Локо Сф, макар че за мен те се представиха под нивото си, тъй като ние решихме мача още с първия си гол”, обяви Борисов. "По принцип се получават зрелищни мачове срещу Локомотив, но сега някак си прекалено лесно спечелихме т.нар. „столично дерби”.

Те се бяха прибрали в тяхната половина и само чакаха голът да падне. Сега трябва да затвърждаваме третото си място. Сега трябва да се даде шанс и на други момчета, тъй като знаете, че има междинен кръг, а в Каварна ще бъде много тежко, тъй като те се борят за оцеляване.

По-късно ще разберем състоянието на Спас Делев, тъй като в момента лекарите го преглеждат.

Той има някакъв проблем в кръста, който дава отражение в бедрения мускул и затова получава почивка в някои от тренировките, но според мен всичко ще е наред и той ще е готов още за следващия мач.”