2. - Англия
  3. ОБЗОР: Арсенал с нова издънка във Висшата лига, Ливърпул и Юнайтед с успехи (РЕПОРТАЖИ)

Вижте всички голмайстори и резултати от неделния ден

Ливърпул и Манчестър Юнайтед стигнаха до победи в неделните мачове от английската Висша лига, но Арсенал допусна нова грешна стъпка и взе само точка у дома след 2:2 срещу Кристъл Палас.

„Топчиите“ поведоха с 2:0 след по-малко от 10 минути игра, но допуснаха изравняване и в крайна сметка взеха само точка от лондонското дерби.

В най-очакваното такова днес пък Ливърпул постигна 12-а поред домакински успех на „Анфийлд“ за първенство и дръпна с 6 точки на върха, след като обърна Тотнъм до 2:1.

Междувременно Манчестър Юнайтед надви с 3:1 като гост Норич, макар да изпусна две дузпи преди почивката.