2. - Англия
  3. Стенли с 80 минути игра при реми с Брага, Н’Зогбия дебютира с гол

Стенли с 80 минути игра при реми с Брага, Н’Зогбия дебютира с гол

Петров излезе с капитанската лента на своя тим, приключил при 1:1 последната си контрола

Българският национал Стилиян Петров започна като титуляр и остана на терена до 80-ата минута при контролата на своя Астън Вила срещу финалиста в последното издание на турнира Лига Европа – Брага.

Стенли излезе с капитанската лента на своя тим, а привлеченият преди няколко дни от Уигън Чарлз Н’Зогбия записа дебют с фланелката на „винените” и дори се отчете с гол.

Съставът на Брага обаче първи успя да открие резултата, след като в 19-ата минута точен в полза на португалците бе Алан, но точно 20 минути по-късно равенството бе възстановено.

Шест минути преди почивката нападателят на англичаните Дарън Бент успя да свали с глава една центрирана топка, а новото попълнение Чарлз Н’Зогбия я заби в мрежата на Брага и направи резултата 1:1.

Стилиян Петров се представи на ниво в срещата, но в 80-ата минута бе заменен от игралия под наем в Лийдс през миналия сезон шотландски младок Бари Банан.

В отсъствието на българина капитанската лента взе ирландецът Ричард Дън, а срещата приключи при резултат 1:1.

Това бе и последната проверка за момчетата на новия наставник на бирмингамци Алекс Маклийш, който след седмица ще запише официален дебют начело на Вила, при визитата си на Фулъм.

ОБЗОР: Ливърпул с класика до почивката, Тотнъм и Вила с обрати до 3:1 (ВИДЕО)

"Червените дяволи" мечтаят за нов дом

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)