3. Армани Джийнс не даде шанс на Олденбург – 79:70

Армани Джийнс не даде шанс на Олденбург – 79:70

Италианският Армани Джийнс Милано постигна успех при гостуването си на германския Олденбург със 79:70 в мач от група D на II-ия кръг на Евролигата.

Италианският Армани Джийнс Милано постигна успех при гостуването си на германския Олденбург със 79:70 в мач от група D на II-ия кръг на Евролигата. Крайният изход на двубоя бе доста разочароващ за феновете на германския тим, след като само седмица по-рано Олденбург спечели гостуването си на полския Асеко Проком. Победата за италианците дойде след страхотна четвърта част за тима на Пиеро Буки, в която Армани Джийнс наниза 5 тройки, а Мейсън Рока се отличи с 10 точки в последните 4 минути на срещата.

Мачиулис бе най-резултатен за победителите с 18 точки, Рока добави 16, а Морденте и Майкъл Хол се отличиха с по 11 за успеха.

Джекил Фостър вкара 20 точки, Ясмин Перкович завърши с 16, а Рики Полдинг приключи срещата с 12 при поражението на Олденбург.

В следващия кръг Армани Джийнс гостува на Асеко Проком, докато Олденбург е гост на руския Химки.

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича