3. Бостън излъга Ню Йорк в края (видео)

Бостън излъга Ню Йорк в края (видео)

Вижте резултатите от играните тази нощ срещи в НБА

След много силна игра в последната част Бостън спечели с 96:86 като гост на Ню Йорк в среща от Националната баскетболна асоциация  на САЩ и Канада. Пол Пиърс вкара 21 точки за Селтикс, включително и девет поредни точки в четвъртия период.

Неговият съотборник Кевин Гарнет беше най-резултатен и завърши с 24 точки и 11 борби, за да помогне на "зелено-белите" да стопят разлика от девет точки в последната четвърт.

Ню Йорк водеше с 14 точки на почивката, но това не се оказа достатъчно, за да бъде постигната нова победа в решителните двубои преди началото на плейофите.

Кармело Антъни реализира 22 точки за Никс, но нито той, нито Амар Студамайър се отличиха с добра стрелба в последната част на двубоя.

След трансферите на Антъни и Студамайър отборът на Ню Йорк има 7 победи и 9 поражения и се намира на трето място в Атлантическата дивизия. Бостън, заедно с Чикаго, дели лидерската позиция в Източната конференция.

Ето и резултатите от играните тази нощ срещи от Националната баскетболна асоциация (НБА):

Шампионът на България Рилски спортист започна с победа новия сезон в НБЛ

Самоковчани се справиха с лекота срещу Спартак (Плевен)

Монтана с фалстарт в Адриатическата лига

Баскетболният вицешампион на България загуби от шампиона през последните 3 години

Олимпиакос на Везенков падна от Фенербахче (ВИДЕО)

Турският гранд победи с 82:71 точки