3. Четири мача в НБА завършиха с продължение

Четири мача в НБА завършиха с продължение

Победи за Кливланд, Лейкърс и Чикаго

Кливланд се нуждаеше от допълнително време, за да победи със 126:118 точки Торонто в мач от първенството на НБА и да запише трети пореден успех.

Мо Уилямс вкара две поредни тройки в продължението и завърши с 22 точки, докато Леброн Джеймс отбеляза 36 точки.
Джарет Джак и Андреа Барнани вкараха всеки по 24 точки за Торонто.

Маверикс записа шеста поредна победа, след като се наложи над Атланта със 111:103 точки след продължение. Дирк Новицки вкара 37 точки, а Джейсън Кид завърши с 19 точки, 17 асистенции и 16 борби и записа първия си "трипъл-дабъл" за сезона.
За Кид това бе 104-та победа в кариерата, което е трети показател в историята на НБА след Оскар Робертсън и Междик Джонсън.

Далас пък записа 19-та победа за сезона като гост, с една повече от всичките си успехи навън през миналата кампания. Джо Джонсън вкара 27 точки за Атланта.

Луол Денг вкара 7 от своите 23 точки в продължението, включително и победния кош при успеха на Чикаго Булс над Портланд със 115:111 точки след продължение. Биковете водеха със 112:107 точки 2:09 минути преди края на добавеното време.
Дерик Роуз записа 33 точки за победителите, а ЛаМаркъс Алдридж завърши с личен рекорд за сезона от 32 точки за Портланд.

В Мемфис Стивън Джаксън вкара 32 точки и спечели 11 борби при победата на Шарлот над домакините с 93:89 точки. Джаксън записа 19 от точките си през второто полувреме, а Борис Диау добави 18 точки. За Мемфис  Зак Рандолф се отличи с "дабъл-дабъл" - 24 точки и 10 борби. Това е шеста поредна домакинска загуба за отбора.

Във Вашингтон Уизърдс  Дейвид Лий вкара кош 1.6 секунди преди сирената при победата на Ню Йорк Никс  над домакините със 118:116 точки след продължение. Така Никс сложи край на своята си от осем поредни поражения, а Лий завърши с 25 точки и 16 борби.

Финикс - ЛА Клипърс - 125:112

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича