3. Дабъл дабъл за Деян Иванов

Дабъл дабъл за Деян Иванов

Деян Иванов игра 30 минути в домакинството на Сигма Монтегранаро на Чимберио Варезе. Българското крило се представи много добре и завърши с 12 борби и 11 точки като беше един от най-полезните играчи в отбора си

Деян Иванов игра 30 минути в домакинството на Сигма Монтегранаро на Чимберио Варезе. Българското крило се представи много добре и завърши с 12 борби и 11 точки като беше един от най-полезните играчи в отбора си, пише bulgarianbasket.com. Монтегранаро обаче загуби със 73-85 след като гостите от Варезе имаха пълен контрол над мача и водеха през цялото време. Още на почивката аванса им бе 22 точки – 51-29, Монтегранаро се върна и свали до 13 в края на третата, но това бе всичко от тяхна страна в този мач. За гостите от Варезе в състава бе и Христо Захариев, но старши треньорът Стефано Пиластрини не го използва в срещата.

Томас Джоби бе най-добрият играч в мача с 20 точки и 5 борби, а Николо Мартиниони добави 16 за победителите.

Бразилският център Маркъс Маркиньос бе най-резултатен със 17 точки за Сигма Монтегранаро.

Следващата неделя Сигма Монтегранаро ще гостува на Бенетон Тревизо в зала Палаверде, докато Чимберио Варезе приема у дома Авелино, един от двата тима без загуба след четвъртия кръг от италиаснката лига. Без загуба също е и големия фаворит Монтепаски Сиена, следват пет тима с по 3 победи и 1 загуба. Варезе иЛотоматика Рома са в златната среда с актив от 2-2, а Сигма Монтегранаро на Деян Иванов е след това в група от 5 отбора със само победа в досегашните срещи.

Ямбол се отказа от участие в Националната баскетболна лига

Ямбол планираше безплатен транспорт за феновете си за мача от първия кръг на НБЛ

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)

Българинът вкара 10 от 20-те си точки в последните 5 минути

Миньор се справи с Левски в последната си контрола преди старта на сезона

Стартът на сезона е следващата седмица

Олимпиакос на финал за Суперкупата, Везенков №1 (ВИДЕО)

Спорът за трофея ще е срещу Панатинайкос

Миньор би Левски в контрола

Мачът бе генерална репетиция за новия сезон

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича