3. Деян Иванов с добър мач при победата на Лиетувос Ритас над естонци

Деян Иванов с добър мач при победата на Лиетувос Ритас над естонци

Иванов игра 28 минути като резерва и записа 12 точки, 9 борби, 1 асистенция и 4 "отнети" топки

Лиетувос Ритас (Литва), с Деян Иванов в състава си, победи гостуващия Калев (Естония) с 95:73 точки в мач от ВТБ лигата. Иванов игра 28 минути като резерва и записа 12 точки, 9 борби, 1 асистенция и 4 "отнети" топки.

След този успех литовците се изкачиха на пето място в група "А" с 8 победи и 6 загуби. Арис спечели като гост с 64:62 точки срещу Илисиакос в мач от 16-ия кръг на гръцкото първенство.

Александър Везенков игра 12 минути за Арис и се отличи с 5 борби и 2 асистенции. Арис е на седмо място в класирането със 7 успеха и 9 поражения.
Балкан с фалстарт за ФИБА Европа (ВИДЕО)

Баскетболният ни вицешампион загуби от испанския Билбао Баскет в първия кръг

Рилски спортист започна със загуба във ФИБА Европа (ВИДЕО)

Българският баскетболен шампион отстъпи пред унгарския Алба Фехервар с 88:100

Монтана с първа победа в Адриатическа лига

Българският вицешампион се справи с хърватския Задар Плюс

Везенков получи признание в НБА

Българинът беше посочен като най-силният чуждестранен баскетболист, който не е в НБА

Треньорът на Академик Бултекс: Спечелихме с късмет

Треньорът на Академик Бултекс 99 Йордан Янков беше доволен от победата на своя отбор

Тити Папазов: Изоставаме от всички отбори

Треньорът на Левски - Константин Папазов, коментира загубата на своя отбор с 83:84 от Академик Бултекс 99

Везенков над всички при победа на Олимпиакос (ВИДЕО)

Олимпиакос победи с 93:75 като гост Лаврио на старта на гръцкото баскетболно първенство

Левски с драматична загуба при завръщанети на Тити Папазов (ВИДЕО)

Академик Бултекс 99 започна с победа новия сезон в Националната баскетболна лига за мъже