3. Дуейн Уейд с 39 точки за победа на Маями срещу Филаделфия

Дуейн Уейд с 39 точки за победа на Маями срещу Филаделфия

Вижте резултатите от НБА

Дуейн Уейд отбеляза 39 точки и спечели 11 борби, а ЛеБрон Джеймс записа актив от 32 точки и 10 борби за победа на Маями със 111:99 срещу Филаделфия в среща от Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада (НБА). Крис Бош добави 20 точки и 10 борби за Хийт, които записаха серия от 23:2 точки във втората четвъртина и преодоляха дефицит от 16 точки. Серията обезличи отличната игра на Луис Уилямс, който завърши с 24 точки за Филаделфия.

Данте Кънингам вкара кош с красив изстрел 34 секунди преди края за победа на Шарлът с 83:81 над Бостън. Той завърши отлична серия на гостите от 30:15 точки в последната четвъртина, което нанесе допълнителен тежък удар по психика на водилите с 13 точки във втората част домакини. Кобе Брайънт наниза 37 точки, а Пау Гасол добави 26 точки и осем спечелени борби за победа на Лейкърс със 112:104 в дербито на Лос Анджелис срещу Клипърс. Домакините не изостанаха нито веднъж в резултата в 14-та си победа от последните 15 мача.

Шампионът на България Рилски спортист започна с победа новия сезон в НБЛ

Самоковчани се справиха с лекота срещу Спартак (Плевен)

Монтана с фалстарт в Адриатическата лига

Баскетболният вицешампион на България загуби от шампиона през последните 3 години

Олимпиакос на Везенков падна от Фенербахче (ВИДЕО)

Турският гранд победи с 82:71 точки