3. Индиана не прости и на Бостън

Индиана не прости и на Бостън

Отборът на Индиана Пейсърс записа четвъртия си пореден успех в НБА, след като успя да победи с убедителното 113:104 (26:27, 26:34, 32:18, 29:25) отбора на Бостън Селтикс, който допреди два сезона бе шампион на НБА.

Отборът на Индиана Пейсърс записа четвъртия си пореден успех в НБА, след като успя да победи с убедителното 113:104 (26:27, 26:34, 32:18, 29:25) отбора на Бостън Селтикс, който допреди два сезона бе шампион на НБА.

Домакините в "Консико Фийлдхаус" изиграха страхотно второ полувреме и до голяма степен това предреши изхода на мача, след като преди това губеха с 9 точки след първите две части. Решителна за развоя на мача се оказа третата част, в която играчите на Индиана бяха безпощадни и се наложиха с 32:18.

С основен принос за успеха на Пейсърс са Даханти Джоунс и Дани Грейнджър. Първият се отчете с 25 точки и 4 асистенции, докато вторият заби 29 и спечели 6 отскочили топки. От гостите пък най-резултатен бе Рей Алън с 24 точки, а силен мач изигра и Кендрик Пъркинс отличил се с дабъл-дабъл с 11 точки и 13 борби.

Сан Антонио - Оклахома 98:101

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича