3. Иван Лилов помогна за победа на Газ Метан

Иван Лилов помогна за победа на Газ Метан

Българският баскетболист вкара 12 точки и направи 3 асистенции

Отборът на Газ Метан, където играе българинът Иван Лилов, победи като гост Мунисипал (Букурещ) с 85:67 (20:15, 20:18, 22:21, 23:13) точки в среща от 19-ия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Румъния.

Лилов бе титуляр, игра 32:25 минути и се отличи с 12 точки, 5 борби, 3 асистенции и 1 отнета топка. Газ Метан е на осмо място в класирането с 11 победи и 8 загуби.

Във втора дивизия на женското баскетболно първенство на Италия Маргера загуби като домакин от Муджа с 59:65 точки в мач от 17-ия кръг.

За Маргера българката Анна Римпова игра 22 минути и записа 7 точки и 3 борби. Във втора дивизия на Испания Херника, с Евелина Гунева в състава си, победи Лас Розас със 78:53 точки в 13-ия кръг. Българката игра 30 минути и се отличи с 13 точки, 8 борби, 3 асистенции и 1 "открадната" топка.
Балкан с фалстарт за ФИБА Европа (ВИДЕО)

Баскетболният ни вицешампион загуби от испанския Билбао Баскет в първия кръг

Рилски спортист започна със загуба във ФИБА Европа (ВИДЕО)

Българският баскетболен шампион отстъпи пред унгарския Алба Фехервар с 88:100

Монтана с първа победа в Адриатическа лига

Българският вицешампион се справи с хърватския Задар Плюс

Везенков получи признание в НБА

Българинът беше посочен като най-силният чуждестранен баскетболист, който не е в НБА

Треньорът на Академик Бултекс: Спечелихме с късмет

Треньорът на Академик Бултекс 99 Йордан Янков беше доволен от победата на своя отбор

Тити Папазов: Изоставаме от всички отбори

Треньорът на Левски - Константин Папазов, коментира загубата на своя отбор с 83:84 от Академик Бултекс 99

Везенков над всички при победа на Олимпиакос (ВИДЕО)

Олимпиакос победи с 93:75 като гост Лаврио на старта на гръцкото баскетболно първенство

Левски с драматична загуба при завръщанети на Тити Папазов (ВИДЕО)

Академик Бултекс 99 започна с победа новия сезон в Националната баскетболна лига за мъже