3. Калоян Иванов и Авелино със загуба от Пезаро

Калоян Иванов и Авелино със загуба от Пезаро

Калоян Иванов игра 34 минути като титуляр и бе най-полезен за своя тим с 22 точки, 7 борби и 2 асистенции

Отборът на Авелино, с българина Калоян Иванов в състава си, загуби като гост от Пезаро с 82:88 (19:17, 22:24, 20:23, 21:24) точки в среща от 16-ия кръг на първенството на Италия по баскетбол за мъже. Калоян Иванов игра 34 минути като титуляр и бе най-полезен за своя тим с 22 точки, 7 борби и 2 асистенции. Авелино е на 11-о място в класирането със 7 победи и 9 поражения.

В среща от женското първенство на Германия Ньордлинген, с Димана Макариева в състава си, загуби от Кемниц с 62:89 точки в 13-ия кръг. Българката се отличи с 6 точки и 5 борби за 17 минути като резерва. Ньордлинген е на десето място с 5 успеха и 8 поражения.

Аркадия, с Димитър Димитров, допусна загуби от гостуващия Зептер Виена със 78:81 точки в мач от 20-ия кръг на първенството на Австрия. Аркадия е на 9-о място от 11 отбора с актив от 4 победи и 15 поражения. Димитров игра 30 минути и бе най-полезен за своя тим с 25 точки, 7 борби, 1 асистенция и 1 открадната топка.

Рилски спортист се справи с Миньор като гост в мач от НБЛ

Шампионът победи с над 10 точки разлика

Балкан представи Георги Боянов

Баскетболният национал Георги Боянов официално стана ново попълнение на отбора на Балкан

Силен мач за Пол Джордж в неофициалния му дебют за Филаделфия

Пол Джордж вкара осем от 15 изстрела и записа 23 точки в неофициалния си дебют за отбора на Филаделфия

Везенков: Искам да помагам на отбора си по различни начини (ВИДЕО)

Най-добрият български баскетболист Александър Везенков изигра силен мач за победата на своя Олимпиакос в Евролигата

ОБЗОР: Везенков поведе Олимпиакос към първа победа в Евролигата (ВИДЕО)