3. Клипърс победи Оклахома като гост

Клипърс победи Оклахома като гост

Отборът на Лос Анджелис Клипърс победи домакините от Оклахома Тъндър с 98:88 в среща от НБА. Гостите поведоха с 12 точки след първата част, но след втората част домакините стопиха разликата до две точки 2 точки.Тимът от Лос Анджелис не се отказа да гони победата и излезе напред с пет точки преди заключителната четвърта част.

Отборът на Лос Анджелис Клипърс победи домакините от Оклахома Тъндър с 98:88 в среща от  НБА.
Гостите  поведоха с 12 точки след първата част, но след втората част домакините стопиха разликата до две точки 2 точки.Тимът от Лос Анджелис не се отказа да гони победата и излезе напред с пет точки преди заключителната четвърта част.

В нея Л.А. Клипърс отново бе по-резултатният отбор и с 28:23 успя да оформи крайното 98:88.
За домакините от Оклахома Кевин Дуран бе на-резултатен с 25 точки, докато за Л.А. Клипърс и по 22 се отличиха Зак Зандолф и Ерик Гордън.

Оклахома е на последното място в Западната конференция, докато Клипърс са няколко места по-горе, но все пак също са в долната част на таблицата