3. Кливлънд се сгромоляса срещу Чикаго

Кливлънд се сгромоляса срещу Чикаго

Отборът на Чикаго Булс надделя в гостуването си на Кливланд Кавалиърс с минималното 86:85 (25:27, 21:16, 17:22, 23:20). Двата тима направиха много завързан двубой като никой от тях не успя да вземе сериозна преднина в резултата и водачеството постоянно се сменяше. Все пак Биковете бяха по-концентрирани в последната част и успяха да измъкнат победата с една точка разлика и да сложат край на серията от три поредни победи на своя съперник.

ЛеБрон Джеймс за пореден път бе звездата на вечерта, забивайки 25 точки в коша на противника. Той обаче нямаше достатъчно солидна подкрепа от своите съотборници като само Шакил О`Нийл се отличи с 14 точки и 10 борби.

В същото време играчите на Чикаго си поделиха отговорноста като най-силно се отличи Дерик Роуз с 14 точки и 11 асистенции. 15 добави Лоул Денг, а още 14 отбеляза Джон Салмънс.

Ямбол се отказа от участие в Националната баскетболна лига

Ямбол планираше безплатен транспорт за феновете си за мача от първия кръг на НБЛ

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)

Българинът вкара 10 от 20-те си точки в последните 5 минути

Миньор се справи с Левски в последната си контрола преди старта на сезона

Стартът на сезона е следващата седмица

Олимпиакос на финал за Суперкупата, Везенков №1 (ВИДЕО)

Спорът за трофея ще е срещу Панатинайкос

Миньор би Левски в контрола

Мачът бе генерална репетиция за новия сезон

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича