3. Кливланд се върна на правия път след 90:79 над Шарлът

Кливланд се върна на правия път след 90:79 над Шарлът

Завършилият с най-добър актив в лигата през миналия редовен сезон отбор на Кливланд Кавалиър се отърси от слабия старт на новия сезон и двете поредни загуби.

Рано днес Кавс победиха тима на Шарлът Бобкетс с 90:79 (25:21, 20:20, 13:21, 24:25) за втората си предна победа в новия сезон на НБА.

Въпреки че Леброн Джеймс бе далеч от обичайното качество на играта си, партньорството му с Шакил О’Нийл се оказа ползотворно и „Кавалеристите” се оттеглиха на полувремето с преднина от 45:41.

Голямото си завръщане под овациите на публиката направи Делонте Уест.

Най-резултатен за домакините бегардът Морис Уилямс с 24 точки. Шак допринесе с осем точки и пет борби за 26-те минути които изкара на терена. Леброн Джеймс се отличи с 14 точки, 7 борби и 9 асистенции.

Владимир Радманович бе най-резултатен за гостите с 12 точки, на една след него остана центърът Джералд Уолъс.

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича