3. Леброн Джеймс поведе "кавалерите" към нова победа в НБА

Леброн Джеймс поведе "кавалерите" към нова победа в НБА

Кливланд Кавалиърс постигна 12-ия си пореден успех

Кливланд Кавалиърс постигна 12-ата си поредна победа в НБА, след като се наложи над Ню Джърси Нетс със 104:97. Леброн Джеймс отново беше над всички, след като отбеляза 32 точки и направи 11 асистенции, а Андерсън Варежао добави 15 точки и 9 борби. За гостите най-резултатен бе Лий Кортни, който наниза 24 точки, а Брук Лопес завърши с дабъл-дабъл - 23 точки и 14 борби.

Ню Джърси поведе с осем точки в средата на първата четвърт благодарение на Джарвис Хейс, който отбеляза 11 точки, но домакините от Кливланд се активизираха и направиха серия от 7:0, а в началото на втората част успяха да поведат в резултата.

На полувремето баскетболистите на Кливланд водеха с 6 точки, като продължиха да увеличават преднината си и след почивката. В средата на третата четвърт "мрежите" успяха да съкратят пасива си на 4 точки, но серия от 13:2 направи резултата 91:74 в полза на домакините.

В последната част Леброн отбеляза 13 точки, което гарантира победата на Кливланд и същевременно подпечата петнадесетата поредна загуба на Ню Джърси.

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича