3. Леброн и компания забиха „ракетите” в земята – 108:83

Леброн и компания забиха „ракетите” в земята – 108:83

Отборът на Кливланд Кавалиърс постигна четвърта поредна победа в редовния сезон на Националната баскетболна асоциация, след като тази нощ размаза тима на Хюстън Рокетс със 108:83.

Отборът на Кливланд Кавалиърс постигна четвърта поредна победа в редовния сезон на Националната баскетболна асоциация, след като тази нощ размаза тима на Хюстън Рокетс със 108:83. За „Кавалерите” поредно феноменално представяне направи Крал Леброн Джеймс, който завърши мача с 29 точки, 6 асистенции и 5 борби.

През първото полувреме срещата бе изключително равностойна, като след края на първите две четвъртини резултатът бе 51:48 в полза на Кливланд.

През второто полувреме обаче Леброн Джеймс и компания вдигнаха рязко оборотите и оставиха без дъх своя опонент. Те спечелиха третата четвърт с категоричното 32:15, а в четвъртата бяха малко по-неубедителни, но все пак взеха и нея с 25:20.

Определиха Везенков за най-добрия трансфер в Евролигата

Най-добрият ни баскетболист Александър Везенков беше определен за Най-добър трансфер в Евролигата в проучване на BasketNews

Ямбол се отказа от участие в Националната баскетболна лига

Ямбол планираше безплатен транспорт за феновете си за мача от първия кръг на НБЛ

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)

Българинът вкара 10 от 20-те си точки в последните 5 минути

Миньор се справи с Левски в последната си контрола преди старта на сезона

Стартът на сезона е следващата седмица

Олимпиакос на финал за Суперкупата, Везенков №1 (ВИДЕО)

Спорът за трофея ще е срещу Панатинайкос

Миньор би Левски в контрола

Мачът бе генерална репетиция за новия сезон

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича