3. Леброн отново MVP след 93:88 над Атланта

Леброн отново MVP след 93:88 над Атланта

Тази нощ в НБА се изиграха още 9 мача, ето и резултатите

Отборът на Кливланд Кавалиърс записа поредна победа в редовния сезон в НБА, след като се наложи над тима на Атланта Хоукс с 93:88 като домакин. Кливланд е шампион на централната дивизия, докато Атланта е 2-и в класирането на югоизточната такава.

Като цяло мачът бе много равностоен и почти през цялото време двата отбора се движеха кош за кош. Първата четвърт завърши наравно 23:23, но след първото полувреме Кливланд водеше с три точки – 49:46. През второто полувреме нещата не се промениха особено и третата част отново завърши при равен резултат – 20:20. В четвъртата Леброн и компания отново спечелиха с минимална преднина от 2 точки и така се поздравиха с крайния успех – 93:88.

За победителите за пореден път най-добър бе Леброн Джеймс, който завърши мача с 27 точки и 13 борби. За гостите от Атланта пък най-резултатен се оказа Джош Смит, който се отчете с 20 точки и 7 борби.

Определиха Везенков за най-добрия трансфер в Евролигата

Най-добрият ни баскетболист Александър Везенков беше определен за Най-добър трансфер в Евролигата в проучване на BasketNews

Ямбол се отказа от участие в Националната баскетболна лига

Ямбол планираше безплатен транспорт за феновете си за мача от първия кръг на НБЛ

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)

Българинът вкара 10 от 20-те си точки в последните 5 минути

Миньор се справи с Левски в последната си контрола преди старта на сезона

Стартът на сезона е следващата седмица

Олимпиакос на финал за Суперкупата, Везенков №1 (ВИДЕО)

Спорът за трофея ще е срещу Панатинайкос

Миньор би Левски в контрола

Мачът бе генерална репетиция за новия сезон

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича