3. Левски продължава без загуба в Балканската лига

Левски продължава без загуба в Балканската лига

„Сините“ се отпуснаха и трепериха докрай, но надиграха сръбския Напредак - 74:72

Левски победи сръбския Напредак Крушевац драматично в мач на хартия с предизвестен край от Балканската лига по волейбол.

„Сините“ срещнаха големи проблеми в срещата в тренировъчния терен на зала „Армеец“, но все пак с кош в последните секунди победиха с 74-72. Това бе четвърта победа за тима в групата и българите продължават да водят в класирането.

Отборът на Тити Папазов изигра едно силно полувреме и едно много слабо второ, заради което загуби 12 точки аванс и замалко не загуби срещата. В отделните четвъртини резултатът бе 16-16, 31-17, 11-19, 16-20.

За Левски най-резултатен бе американецът Маркъс Хол с 22 точки, а след него е Красимир Димитров с 16 и Хрисимир Димитров с 15.

Васко Евтимов, който изигра много силни срещи в мачовете с Рилски Спортист и Черно море, днес нямаше добър ден и не отбеляза нито един кош, но пък направи 13 борби и 3 асистенции.

След равностойно начало в първите минути на мача, Левски взе инициативата. Печелейки с 31-17 втората четвърт, баскетболистите на Тити Папазов сякаш си осигуриха победата.

След почивката обаче тимът излезе променен и отпуснат. Със силна серия от поредни точки сърбите се върнаха в мача и започнаха да се закачат за резултата. Така постепенно силите се изравниха.

В последните секунди дори Левски вкара тройка, но и гостите 14 преди края реализираха такава. Все пак българският отбор реализира още един кош и в оставащите шест секунди Напредак не можа отново да изравни.

Треньорът на Академик Бултекс: Спечелихме с късмет

Треньорът на Академик Бултекс 99 Йордан Янков беше доволен от победата на своя отбор

Тити Папазов: Изоставаме от всички отбори

Треньорът на Левски - Константин Папазов, коментира загубата на своя отбор с 83:84 от Академик Бултекс 99

Везенков над всички при победа на Олимпиакос (ВИДЕО)

Олимпиакос победи с 93:75 като гост Лаврио на старта на гръцкото баскетболно първенство

Левски с драматична загуба при завръщанети на Тити Папазов (ВИДЕО)

Академик Бултекс 99 започна с победа новия сезон в Националната баскетболна лига за мъже

ЛеБрон Джеймс и синът му заедно в игра за ЛА Лейкърс

Те станаха първите баща и син, играещи едновременно

Борислава Христова и Жирона започнаха с победа в баскетболното първенство на Испания

Българката беше сред титулярите за Жирона и се отличи с 4 точки, 2 асистенции и 1 отнета топка

Шампионът на България Рилски спортист започна с победа новия сезон в НБЛ

Самоковчани се справиха с лекота срещу Спартак (Плевен)

Монтана с фалстарт в Адриатическата лига

Баскетболният вицешампион на България загуби от шампиона през последните 3 години

Олимпиакос на Везенков падна от Фенербахче (ВИДЕО)

Турският гранд победи с 82:71 точки