3. Маями победи Атланта след отличен мач на Дуейн Уейд

Маями победи Атланта след отличен мач на Дуейн Уейд

Дуейн Уейд вкара 28 точки и спечели 8 борби

Дуейн Уейд вкара 28 точки и спечели 8 борби, а Майкъл Бийзли отбеляза 20 от своите 22 точки през първото полувреме при победата на Маями Хийт над Атланта Хоукс с 92:75 точки в мач от първенството на НБА.

Удонис Хаслем добави 12 точки, а Кунтин Ричардсън - 10 борби за "горещите", които прекъснаха серията си от три поредни загуби. Джамал Кроуфорд вкара 23 точки за Хоукс, които губят четири поредни мача за пръв път от януари миналата година.

В Чикаго Ръсел Уестбруук записа 29 точки, а Кевин Дюран добави 25 при победата на Оклахома Сити над "биковете" с 98:85 точки. Уестбруук и Дюран вкараха всеки по 8 точки през третата част, в която гостите направиха серия от 27:6. Това бе шеста победа за тима на Оклахома Сити в последните седем мача. Дерек Роус бе най-резултатен за Чикаго с 19 точки, а Йоаким Ноа добави 14 точки и 14 борби.

Юта загуби от Ню Орлиънс с 87:91 точки в друг мач от НБА. Крил Пол вкара важен кош 27 секунди преди сирената, а това е първа победа за Орлиънс над "джазмените" в последните четири години. Пол реализира 10 от своите 12 точки през второто полувреме, а Девин Браун записа личен рекорд от 30 точки. Дерон Уилямс бе най-полезен за Юта със 17 точки и 11 асистенции.

С 20 точки на Крис Камън и 19 на Ерик Гордън Лос Анджелис Клипърс се наложи над Портланд със 105:95 точки. За гостите Мартел Уебстър вкара 25 точки, а Андре Милър завърши с 22 точки и 16 асистенции.

БТА

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича