3. Новицки донесе победата на Далас над Сан Атнонио

Новицки донесе победата на Далас над Сан Атнонио

Дирк Новицки вкара 16 от общо 26-те си точки в последната четвъртина за впечатляващата победа на Далас със 112:103 над Сан Антонио в среща от Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада. Маверикс достигнаха до 42 точки в четвъртата част и поведоха убедително на върха на Югозападната дивизия пред Сан Антонио.

Най-резултатен в мача бе Тим Дънкан, който записа 31 точки и добави 12 борби за Далас. Благодарение на него и Новицки отборът на Далас успя да стопи разлика от 13 точки при 67:80 преди началото на последната част. Само четири минути преди края Маверикс достигнаха до 100 точки, като техният съперник имаше 8 по-малко.

Денвър преодоля липсата на основния си реализатор Кармело Антъни при инфарктната победа с 99:97 над Кливланд. За лидерите в Северозападната конференция силен мач изнесе Кениън Мартин, който игра отлично срещу звездата на гостите ЛеБрон Джеймс и завърши мача с 19 точки и 12 борби.

Джеймс все пак записа 35 точки, а само 1.2 секунди преди края вкара зрелищна тройка, с която изведе отбора си с точка преднина.

Голдън Стейт - Сакраменто - 108:101

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича