3. Ню Йорк Никс натисна газта в края и стигна до трудна победа над „стършелите”

Ню Йорк Никс натисна газта в края и стигна до трудна победа над „стършелите”

Дейвид Лий вкара 28 точки за Никс, докато Крис Пол бе най-резултатен за Хорнетс с 32

В мач от редовния сезон на НБА отборът на Ню Йорк Никс постигна домакинска победа със 117:111 (31:24, 27:28, 19:29, 40:30) над Ню Орлиънс Хорнетс. Никс поведе със 7 точки още през първата част, но след това позволи на своите гости да обърнат резултата в следващите две четвърти и да поведат с 4 точки.

Така последната четвърт се оказа решаваща, а в нея домакините от Ню Йорк записаха 10 точки повече от своя съперник и в крайна сметка триумфираха с победа.

Дейвид Лий вкара 28 точки за Никс, докато Крис Пол бе най-резултатен за Хорнетс с 32. Отборът от Ню Йорк е на дъното в Източната конференция. На подобна позиция е и Ню Орлеанс, но в подреждането на запад.

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича