3. Орландо Меджик прекъсна негативната си серия след успех над Индиана

Орландо Меджик прекъсна негативната си серия след успех над Индиана

Шарлът Хорнетс записа шеста поредна победа.

Орландо Меджик прекъсна серията си от три поредни загуби и надделя срещу Индиана със 109:98. Дуайт Хауърд вкара 32 точки и взе 11 борби, а Мат Барнс добави 10 точки, 16 борби и 6 асистенции. За гостите от Индианаполис Дани Грейнджър завърши с 25 точки.

Ветеранът Шон Марион спаси Далас от загуба в мача с Вашингтон, тъй като 1.9 секунди преди края направи блок на Карън Бътлър, който се опита да вкара със забивка. Маверикс се наложи като гост с 94:93 над Вашингтон и продължи да води в Югозападната дивизия с баланс 28-14.

Така тексасците не са губили мач с една точка разлика от януари 2007-а година и изравниха рекорда в лигата на девет. Дирк Новицки вкара 28 точки за победителите, Джейсън Тери добави 21, а Джейсън Кид завърши с 15 асистенции.

Шарлът Хорнетс постигна шеста поредна домакинска победа, като този път надделя с разгромното 104:65 над Маями. Стивън Джаксън вкара 24 точки, а Джералд Уолъс завърши с 20 точки и 10 борби.

Домакините от Северна Каролина постигат общо 9-а победа от 10 мача след Нова година, а в първата четвърт реализира 82 процента от стрелбата. Те водеха на почивката с 27 точки и въпреки ротацията на играчи с 41 точки минути преди края.

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича