3. Орландо взе четвъртия мач срещу Селтикс и остана в играта

Орландо взе четвъртия мач срещу Селтикс и остана в играта

Меджик победи Бостън с 96:92 след продължение в мач 4

Бостън Селтикс загуби четвъртия мач от финалната серия на изток срещу Орландо Меджик, с което магьосниците сведоха резултата до 3:1 за „келтите”. Дуайт Хауърд бе на висота за гостуващия в Бостън, реализирайки 32 точки и 16 борби. Орландо запази макар и минимални шансове във финалната серия на конференцията, но следващия си двубой ще играе пред собствена публика, което увеличава шансовете на момчетата на Стен ван Гънди.

Орландо спечели четвъртия мач с 96:92 след продължение. Винс Картът изигра ужасяващо слаб мач за гостите, отбелязвайки само три точки. Джамир Нелсън прибави 23 точки и практически донесе победата на тима си с двете последователни тройки, които отбеляза в петте добавени минути.

Пол Пиърс и Рей Алън в пореден мач бяха на авангарда на Селтикс с 32 и 22 точки съответно.С най-голям брой борби пък спомогна Кевин Гарнет - 12.

Петият мач между Селтикс и Меджик е в четвъртък. Нито един отбор в НБА до този момент не е успявал да обърне серията от седем мача, след като е изоставал с 0-3.

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича