3. Първи успех за Септември 97 в женската „А” група

Първи успех за Септември 97 в женската „А” група

Първата си победа за сезона в женската „А” група спечели отборът на Септември 97. Тимът на Борислава Мандур надигра шампионът в групата за миналия сезон Тони 7 като гост със 73:62. Силна серия на софиянки в края на третата част им даде много голяма преднина, която те успяха да задържат до края. Това е трета загуба за Тони 7 след две поредни победи в предните два кръга.

Лили Георгиева бе най-резултатна за победителките с 18 точки. Добре игра и Вероника Петкова, която завърши с 15 точки и 8 борби, а с 11 и 8 се отчете Коприна Рашова.

Виктория Стойчева приключи с 24 точки, 8 борби и 5 асистенции за домакините, но направи и 8 грешки. Елена Петрова добави 20 точки и 8 борби, а 11 точки отбеляза Мария Стефанова.
В следващия кръг Тони 7 ще е домакин на Рилски спортист, докато Септември 97 ще приеме отборът на НСА.

Монтана с фалстарт в Адриатическата лига

Баскетболният вицешампион на България загуби от шампиона през последните 3 години

Олимпиакос на Везенков падна от Фенербахче (ВИДЕО)

Турският гранд победи с 82:71 точки

Жозе Моуриньо гледа Везенков в Евролигата

Специалния подкрепя Фенербахче срещу Олимпиакос

Определиха Везенков за най-добрия трансфер в Евролигата

Най-добрият ни баскетболист Александър Везенков беше определен за Най-добър трансфер в Евролигата в проучване на BasketNews

Ямбол се отказа от участие в Националната баскетболна лига

Ямбол планираше безплатен транспорт за феновете си за мача от първия кръг на НБЛ

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)