3. Промениха часа на Дунав - Монтана при дамите

Промениха часа на Дунав - Монтана при дамите

Началният час на срещите е сменен, като след допитване до феновете кой час е удобен за тях, по-голяма част посочиха, че предпочитат срещите да започват с половин час по-рано

Началният час  на срещите е сменен, като след допитване  до феновете кой час е удобен за тях, по-голяма част посочиха, че предпочитат срещите да започват с половин час по-рано. Ръководството на клуба ще наблюдава посещаемостта, и ако се наложи, може да прибегне и до връщане на предишния час на двубоите.

Билети все  още се продават на познатия вече адрес: касата на „Нетуоркс България“, ул. „Борисова“, сервиз „Милков“. Цената е 3 и 5 лева. Билети ще могат да бъдат закупени и преди началото на мача.

Срещу тима на „Монтана 2003“ ще излезе и новото попълнение на дунавки – Радостина  Димитрова, която вече успя да направи  няколко тренировки с отбора.

Момичетата  на старши-треньора Георги Божков са в  добро здраве и спортна форма  и се надяват, че залата ще ги посрещне пълна, тъй като ще имат нужда от сериозната подкрепа на своите фенове.

В първия си двубой за тази година монтанки с лекота се наложиха над „Рилски спортист“ с 91:52. Дунавки имат един мач по-малко, но са на второ място в класирането пред отбора на Монтана. През миналата година в домакинската среща дунавки се наложиха над „Монтана 2003“ със 71:61, а като гост отново победиха със 70:62. До края на редовния сезон двубоите определено ще са интересни.

Балкан с фалстарт за ФИБА Европа (ВИДЕО)

Баскетболният ни вицешампион загуби от испанския Билбао Баскет в първия кръг

Рилски спортист започна със загуба във ФИБА Европа (ВИДЕО)

Българският баскетболен шампион отстъпи пред унгарския Алба Фехервар с 88:100

Монтана с първа победа в Адриатическа лига

Българският вицешампион се справи с хърватския Задар Плюс

Везенков получи признание в НБА

Българинът беше посочен като най-силният чуждестранен баскетболист, който не е в НБА

Треньорът на Академик Бултекс: Спечелихме с късмет

Треньорът на Академик Бултекс 99 Йордан Янков беше доволен от победата на своя отбор

Тити Папазов: Изоставаме от всички отбори

Треньорът на Левски - Константин Папазов, коментира загубата на своя отбор с 83:84 от Академик Бултекс 99

Везенков над всички при победа на Олимпиакос (ВИДЕО)

Олимпиакос победи с 93:75 като гост Лаврио на старта на гръцкото баскетболно първенство

Левски с драматична загуба при завръщанети на Тити Папазов (ВИДЕО)

Академик Бултекс 99 започна с победа новия сезон в Националната баскетболна лига за мъже