3. Рандълф вкара 31 точки за Мемфис Гризлис

Рандълф вкара 31 точки за Мемфис Гризлис

Бостън продължава да бъде лидер в Атлантическата дивизия

Зак Рандълф реализира 31 точки и рекордните за кариерата си 25 борби при победата на Мемфис Гризлис със 120:109 при гостуването на Ню Йорк Никс в среща от Националната баскетболна асоциация. Марк Гасол добави още 25 точки, 13 овладени топки и 8 асистенции, а гризлитата се поздравиха с победа главно заради успешната борба под кошовете. Руди Гай завърши с 27 точки за отборът на Мемфис, който спечели общо 52 борби срещу само 32 на Ню Йорк.

Ал Харингтън вкара 31 точки за Никс, които успяха да използват Трейси Макгрейди само в 15 минути от мача. Макгрейди страда от контузия в коляното. В друга среща от НБА Бостън загуби у дома с 96:104 от Ню Джърси. Брук Лопес завърши с 25 точки, а Девин Харис и Къртни Лий добавиха по 23 за успеха на мрежите. Ню Джърси поведе в резултата при 29:27 секунди преди края на първата четвърт и не изпусна лидерството до финалната сирена на двубоя.

Кевин Гарнет реализира 25 точки за Селтикс, които играха третия си пореден мач без Пол Пиърс. Въпреки загубата Бостън продължава да бъде лидер в Атлантическата дивизия.

Дерон Уилямс пък вкара 35 точки за своя Юта при домакинската победа със 133:110 срещу Хюстън. Карлос Бузър, Пол Милсап и Уес Матюс вкараха по 18 точки за Джаз, докато Кевин Мартин наниза 32 точки за ракетите.

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича