3. Спартак би Берое в Стара Загора

Спартак би Берое в Стара Загора

Най-резултатен за успеха бе Цветослав Острев със 17 точки

Спартак Плевен записа втория си успех като гост и общо четвърти от началото на сезона в мъжката НБЛ.

Момчетата на Цветан Антов гостуваха на Берое в Стара Загора и спечелиха със 77:66, след като се откъснаха сериозно в третата част. Така те дръпнаха сериозно в битката за седмото място пред съперника. Плевенчани имат баланс 4-8, докато беройци са с 1-12.

Следващата седмица Спартак ще е домакин на Балкан, докато заралии ще гостуват на Лукойл Академик.

Най-резултатен за успеха бе Цветослав Острев със 17 точки, като добави и 7 борби и 6 асистенции в актива си. По 16 точки пък добавиха Веселин Георгиев и завърналият се Саша Топчов (11 борби).

За домакините над всички бяха двете нови попълнения - Брандън Баудри и Джошуа Кроуфърд. Първият завърши с 24 точки и 10 борби, а вторият с 16 и 5.

Рилски спортист се справи с Миньор като гост в мач от НБЛ

Шампионът победи с над 10 точки разлика

Балкан представи Георги Боянов

Баскетболният национал Георги Боянов официално стана ново попълнение на отбора на Балкан

Силен мач за Пол Джордж в неофициалния му дебют за Филаделфия

Пол Джордж вкара осем от 15 изстрела и записа 23 точки в неофициалния си дебют за отбора на Филаделфия

Везенков: Искам да помагам на отбора си по различни начини (ВИДЕО)

Най-добрият български баскетболист Александър Везенков изигра силен мач за победата на своя Олимпиакос в Евролигата

ОБЗОР: Везенков поведе Олимпиакос към първа победа в Евролигата (ВИДЕО)