3. Тони 7 победи НСА Делта в София при жените в А група

Тони 7 победи НСА Делта в София при жените в А група

Пилотът на Макларън Люис Хамилтън направи летяща късна обиколка и даде най-добро време в последния ден от вторите предсезонни тестове на Херес, предаде „Ройтерс”.

Баскетболистките на Тони 7 се наложиха като гост над НСА Делта със 72:64 в пореден мач от шампионата на А група, жени, съобщиха от БФБаскетбол.

Срещата започна много равностойно и след 10 минути игра резултатът бе 21:21. Гостенките бяха по-концентрирани преди почивката и успяха да дръпнат в резултата с 5 точки за 35:30 в края на полувремето. Столичанки започнаха по-концентрирано третата част и стопиха 2 точки от изоставането си, но в последната четвърт отново сливенският тим бе по-добрият на терена и заслужено спечели крайния успех.

Виктория Стойчева бе най-полезна за победителите с 27 точки, а Елена Петрова добави 25 точки и 8 борби. Нора Георгиева бе господар под кошовете и завърши с 13 борби и 7 точки. За домакините Сара Маринова вкара най-много - 15 точки.

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича