3. Загуба за Филип Виденов в първенството на Турция

Загуба за Филип Виденов в първенството на Турция

Олин Едирне отстъпи на Ердемир с 62:75

В първенството на Турция Олин Едирне, където играе българският национал Филип Виденов, загуби като домакин от Ердемир с 62:75 точки в мач от 27-ия кръг. Виденов бе титуляр, игра 39 минути и записа 10 точки, 3 борби и 4 асистенции. Олин Едирне е на 14-то място в класирането от 16 отбора със 7 победи и 20 загуби. Кавала, с Чавдар Костов и Александър Янев в състава си, завърши с победа редовния сезон в Гърция и ще играе в плейофите.

В последния си мач от редовния сезон Кавала победи Паниониос със 75:68 точки. Костов игра 27 минути и завърши със 7 точки и 3 борби, а Янев остана резерва. Съперник на Кавала, който завърши шести в редовния сезон, ще бъде третият Колосос.

Радослава Бъчварова изигра силен мач за тима на Юнион Ено в последния кръг на редовния сезон във френското първенство. Тимът на българката надигра Вилньов като домакин с 61:56 точки и завърши на шесто място в класирането. Юнион Ено е с 14 победи и 12 загуби и вплейофите ще играе с тима на Ланд. Бъчварова игра 30 минути и записа 13 точки, 3 борби и 1 асистенция.

Везенков получи признание в НБА

Българинът беше посочен като най-силният чуждестранен баскетболист, който не е в НБА

Треньорът на Академик Бултекс: Спечелихме с късмет

Треньорът на Академик Бултекс 99 Йордан Янков беше доволен от победата на своя отбор

Тити Папазов: Изоставаме от всички отбори

Треньорът на Левски - Константин Папазов, коментира загубата на своя отбор с 83:84 от Академик Бултекс 99

Везенков над всички при победа на Олимпиакос (ВИДЕО)

Олимпиакос победи с 93:75 като гост Лаврио на старта на гръцкото баскетболно първенство

Левски с драматична загуба при завръщанети на Тити Папазов (ВИДЕО)

Академик Бултекс 99 започна с победа новия сезон в Националната баскетболна лига за мъже

ЛеБрон Джеймс и синът му заедно в игра за ЛА Лейкърс

Те станаха първите баща и син, играещи едновременно

Борислава Христова и Жирона започнаха с победа в баскетболното първенство на Испания

Българката беше сред титулярите за Жирона и се отличи с 4 точки, 2 асистенции и 1 отнета топка

Шампионът на България Рилски спортист започна с победа новия сезон в НБЛ

Самоковчани се справиха с лекота срещу Спартак (Плевен)

Монтана с фалстарт в Адриатическата лига

Баскетболният вицешампион на България загуби от шампиона през последните 3 години