2. Беласица
  3. Треньорът на Бела отрече уговорка: Защитата и Манолов направиха детински грешки, сами сме си виновни

Тежко се говори след такава загуба. Защитата и вратарят направиха детински грешки, както в последните 4-5 мача. Това заяви наставникът на Беласица Ивайло Аспарухов след загубата с 1:4 от Вихрен, предаде репортер на Novsport.com.

„Имаме психически проблеми от последните няколко поражения, а многото контузии също оказаха своето въздействие. Огнянов има контузия в бедрото, а Преслав Йорданов има травма в коляното нямаме други футболисти в атака и затова не можахме да създадем положения. Вратарят Ангел Манолов направи грешки днес при два от головете. Срещу Славия и Пирин направи големи грешки, не знам на какво се дължи това. Румен Ненов отговаря за вратарите в тима и той ще каже дали да има промяна на този пост. Докато имаме възможност ще се борим да не изпаднем, но е все по-трудно, защото загубихме директните двубои срещу конкурентите ни в дъното на класирането”, заяви Аспарухов.

„На мен ми се видя,че имаше засада. Футболистите не можаха да покажат нивото от предишните мачове, честитя победата на Вихрен, бяха по-добри и логично взеха три точки. Мога да гарантирам, че мачът се игра нормално. През второто полувреме рухваме физически и психически, както стана с Пирин. Моето мнение е, че направихме каквото можахме, но така се получи, няма никаква уговорка. Тактиката през първото беше да задържим резултата без да получим гол, а през второто да търсим попадение. За съжаление обаче това не стана. Грешките през втората част са си изцяло наши”, добави Аспарухов.

Всички отбори от „А” група получиха лиценз за новия сезон

Лицензионната комисия не спря нито един отбор в елита

Митко Събев поиска 10 отбора в "А" група

Литекс, Спартак (Пд), Ботев (Вр), Брестник и Спортист (Св) натиска за 12 тима в елита

Футболистите избраха Ивелин Попов за играч на сезона

Исмаил Иса, Тодор Янчев и Илиан Илиев обраха наградите

Стефан Спасов - Пастата ще свири Славия - Локо (Пловдив)

На Антон Генов е поверен двубоят Сливен – Пирин

Министър Нейков: Спираме проблемните стадиони

Футболните стадиони в окаяно състояние ще бъдат затваряни след 15 май

Всички мачове от "А" група в неделя от 18,00 - бъдете с Novsport.com, за да не пропуснете нищо

В последните три кръга мачовете минават в едно и също време. Всички 7 двубоя от „А” група започват в 18,00 в следващите три недели, а Novsport няма да остави да прoпуснете нищо

Новият шампинат стартира на 1-ви август

Така отборите в „А” група ще имат почивка от два месеца и половина преди да започнат новото първенство