2. Берое
  3. Станислав Бачев: Съдиите бяха неадекватни през целия мач

Станислав Бачев: Съдиите бяха неадекватни през целия мач

„Можем само да съжаляваме, че изпуснахме победата"

Бранителят на Берое Станислав Бачев, който бе замесен в най-дискутираната ситуация при инфарктното реми 2:2 срещу Калиакра в Каварна от 21-ия кръг на „А” група, изрази разочарованието си от съдийската бригада.

В края на първата част защитникът на старозагорци овладя една топка, но страничният арбитър сигнализира, че тя е напуснала очертанията на игрището, а след корнера последва нарушение и изравнително попадение за 1:1.

„Можем само да съжаляваме, че изпуснахме победата. Съдиите обаче определено не бяха адекватни през целия двубой и ни ощетиха”, отсече Бачев.

„През първата част при мое владение на топката, която си е в полето с 10 см. поне, страничният рефер видя, че е излязла и сигнализира на главния, след което стана корнера и изравнителния гол.

Но какво да ги коментираме съдиите… понякога малките детайли решават нещата. Не мога да говоря за отпускане в края на двете полувремена, по-скоро за липса на концентрация.

Радващото е, че се постарахме да играем футбол, а дали се е получило – феновете ще преценят и ще кажат.”

Ачиари: Имахме доста кадрови проблеми, но момчетата се раздадоха