2. Берое
  3. Треньорът на Видима: Бяхме тотално надиграни за втори път

Треньорът на Видима: Бяхме тотално надиграни за втори път

Наставникът на Видима (Раковски) Димитър Тодоров не скри, че отборът му е играл слабо и логично е загубил с 1:2 домакинството си на Берое от 14-ия кръг на „А” ПФГ

Наставникът на Видима (Раковски) Димитър Тодоров не скри, че отборът му е бил тотално надигран и логично е загубил с 1:2 домакинството си на Берое от 14-ия кръг на „А” ПФГ.

„Играхме слабо, няма да търся оправдания и ще кажа, че за днес бяхме по-слабият отбор на терена”, сподели Тодоров. „Само Левски ни бе надигравал толкова категорично до момента. Отдавам го от една страна на голямото напрежение, а от друга н факта, че срещу нас имаше отбор, който играеше отличен футбол.

Не можеш да искаш да спечелиш точка или три и да играеш само 6 или 7 минути за цял мач. Можехме да стигнем до равенството, но това нямаше да е заслужено, защото играхме само 10 минути. Играта на вратаря ни не трябва да компенсира играта на останалите, които не демонстрираха достатъчно воля за победа, която да ни измъкне от това място, на което сме.

В отбора на Берое трима от основните играчи не взеха участие, така че не мога да се оправдавам с отсъствието на един или двама. Какво ни пречеше да играем, при положение, че срещу нас имаше отбор, който играеше футбол?

Пак казвам, повтарям се, заслужена победа на Берое. До края на полусезона имаме директен двубой в Благоевград и там ако спечелим точка или три, те ще бъдат равносилни на доста повече от числовото си изображение”, заяви още треньорът на Видима Раковски.

Ачиари: Имахме доста кадрови проблеми, но момчетата се раздадоха