3. Беззъби "лъвове" бяха опитомени в Борисов (СНИМКИ+ВИДЕО)

Беззъби "лъвове" бяха опитомени в Борисов (СНИМКИ+ВИДЕО)

България с поражение в гостуването си на Беларус

България загуби като гост на Беларус. „Лъвовете” се оказаха доста беззъби в този мач. Въпреки че привидно владееха инициативата, селектираните от Петър Хубчев футболисти загубиха с 0:2. Двубоят от група „А” на световните квалификации се игра на стадион „Арена Борисов”. Преди днешната среща, Беларус бе без отбелязан гол в 4 поредни мача. В същото време, това бе първа загуба на България от днешния съперник.

Беларус стигна до успеха без реално голово положение. През първото полувреме домакините откриха от дузпа, отсъдена за нарушение на неориентирания в тази ситуация Чорбаджийски. През втората част пък те добавиха още едно попадение на сметката си след фамозно изпълнение на Савитски.

"Има и такива мачове", обяви президентът на БФС

Илиан Илиев: Мачът бе тежък и некрасив (ВИДЕО)

Селекционерът на България не бе особено доволен след 0:0 срещу Люксембург в Пловдив

Венци Стефанов: Нашият отбор има бъдеще и ще продължи да надгражда