3. Ботев (Враца) сгази Спортист в контрола, мачът бил уреден

Ботев (Враца) сгази Спортист в контрола, мачът бил уреден

Врачани обвиниха колегите си, че нарочно са паднали с 0:4

Новакът в елитната “А” група Ботев (Враца) записа новаубедителна победа в предсезонната си подготовка. В контролна среща играна в Правец възпитаниците на треньора Сашо Ангелов разгромиха с 4:0 Спортист (Своге). Преотсъпеният от Литекс бразилец Жозе Нене Да Силва откри резултата в 23-та мин., след като засече центриране отдясно на Бранимир Костадинов.

Направилият добър мач Костадинов сам вкара
втория гол четвърт час по-късно, навързвайки двама футболистина символичните домакини. Между тези два гола Симеон Атанасов пропусна да се разпише за Спортист. След почивкатаи в двата отбора бяха направени по няколко смени, като Ботевотново имаше превес. Той бе материализиран в самия крайна мача с нови две попадения на сръбския нападател Богдан Богданович.

След мача от щаба на Ботев (Враца) обвиниха „шоколадите”, че са уредили мача и нарочно са загубили с 0:4 от врачани.

Спортист (Своге) - Ботев (Враца) 0:4
0:1 Нене (23), 0:2 Костадинов (38), 0:3 Богданов(82), 0:4 Богданов (84)

Главен съдия: Димитър Томов.
Помощници: Св. Тодоров, Н. Николов.

Спортист: Димитров, Тодоров, Младенов, Василев, Райчев,
Мутафов, Стоев, Борисов, Симеонов, Васев, Валентинов (М.Тодоров, Цанков, Николов, Будинов, Величков, Б. Богомилов).
Ст. треньор: Валери Дамянов.

Ботев Враца: Станев, Костов, Альошев, Вълчев, Григоров,
Петков, Коконов, Нене, Костадинов, К. Денчев, Лаков (Митов,Валериев, Ванков, Куанг, Стоянов, Богданович, Чалъков, Пенчев,Георгиев). Ст. треньор: Сашо Ангелов.

Стадион
: Правец  50 зрители.

Сериозни проблеми за Локо Пловдив преди мача с Черноморец

Много футболисти ще отсъстват за 1/16-финалния сблъсък

Стоичков гласува в Париж, а Балъков в Палма де Майорка

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа