3. Дерменджиев: ЦСКА не ни изненада с нищо

Дерменджиев: ЦСКА не ни изненада с нищо

Има въпроси, на които трябва да си отговорим, призна специалистът

Старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев остана спокоен след трудната победа над ЦСКА с 1:0, дошла с автогол на съперника. Опитният специалист все пак призна, че има въпроси, на които в клуба трябва да си отговорят, визирайки незадоволителното представяне както сега, така и в реванша с Динамо Батуми (0:1).

"Имаме достатъчно опит. Първото полувреме неутрализирахме всичко, което ЦСКА създаде. В крайна сметка стигнахме до гол, за нас бяха важни тези 3 точки.

Бяхме подготвени точно за такъв тип игра, но не успяхме да затворим някои пространства. В крайна сметка направихме корекция и второто полувреме бе много по-различен.

Знаехме, че ще ни пресират, това няма значение, зад гърба си имат много свободни пространства, от които не мохахме да се възползваме.

Отборът трябва да придобие тази култура да играе равностойно и за първенство, и за евротурнирите.

"Има въпроси, на които трябва да се отговори. Не го приемам като нарицателно "страдане". Мачът с грузинците го спечелихме, няма значение, че там загубихме."

Георги Минчев: Вече е време за резултати

Нападателят на националния отбор участва в пресконференция преди мачовете с Люксембург и Северна Ирландия

Илиан Илиев: Нека не мислим за точки

Селекционерът на България призна, че ситуацията в Люксембург е по-зле откъм играчи

Акрапович - фаворит №1 за нов треньор на Хебър

Специалистът вече преговаря с ръководството

Илиан Илиев обясни за повиквателните, Краев и ЦСКА

Селекционерът на България даде пресконференция за началото на лагера преди мачовете с Люксембург и Северна Ирландия