3. Дубълът на Септември разгроми Славия 2 с 4:1

Дубълът на Септември разгроми Славия 2 с 4:1

Вторият отбор на Септември София раззгроми с 4:1 Славия София II в Югозападната Трета лига. За играчите на Иван Гешев това беше първа победа, като до момента имаха 2 равенства и 2 загуби на сметката си.

"Септемврийци" се наложиха убедително, като доминираха изцяло на терена. Захари Атанасов откри резултата в 18-та минута, а в 28-та минута Кристиян Атанасов от "белите" си отбеляза автогол. През втората част Септември продължи да иска победата повече и закономерно в 83-та минута Виктор Зоров отбеляза трето попадение. В 88-та Славия върна един гол чрез Борис Димитров, а само минута по-късно отново Зоров оформи крайното 4:1.

С днешната победа Септември II се изкачи на седмо място в класирането, а в следващия кръг гостува на Марек Дупница.

Първият отбор на Септември приема Черно море в мач от поредния кръг на първенството в елита. Според букмейкъра INBET гостите са фаворити с коефициент за победа 2,01. Равенството е оценено с 3,54, а евентуална победа на домакините с 3,95.

НА ЖИВО: ЦСКА - Септември (София) (СТАРТОВИ СЪСТАВИ)

Проследете мача на живо с картина при нас

Новият треньор на Берое: Целта ни е да сме в Топ 8 и да си гарантираме спасението

Хосу Урибе осъзнава на какво място е попаднал

Крушарски: Никой не ме е търсил да купи Локомотив Пловдив

Собственикът на "смърфовете" е направил последната си визита на "Лаута"

Левски със съобщение за феновете преди Ботев Пловдив

"Сините" обявиха маршрута, по който феновете трябва да се движат

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача