3. Двама асове на Левски под въпрос за Берое

Двама асове на Левски под въпрос за Берое

Левски ще влезе с много проблеми в домакинството с Берое в неделя. И бразилецът Уелтън попадна в лазарета на "сините", където и без него е пълно. Нападателят не тренира с отбора в четвъртък, пише "Мач Телеграф".

Той е играл срещу ЦСКА с контузия, която явно все още му създава проблеми. Все още не е ясно дали Уелтън ще бъде на линия за срещата с Берое. Същото важи и за основния защитник на "сините" Хосе Кордоба, който не тренира вчера.

Добрата новина за старши треньора Елин Топузаков е, че халфът Илиян Стефанов, вече се готви с отбора, след като дълго не игра заради травма. Не е ясно дали Нани ще излезе на терена срещу Берое, защото е изгубил игрови ритъм, но със сигурност ще попадне в групата за мача.

Със сигурност срещата пропускат Билал Бари и Кристиан Димитров, които са контузени.

Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)