3. Феновете на Локо (Пд) поискаха оставката на Садъков

Феновете на Локо (Пд) поискаха оставката на Садъков

Феновете на Локомотив (Пд) поискаха оставката на наставника на тима Аян Садъков по време на контролата срещу Марица (1:1), която се игра днес, предаде кореспондентът на Novsport.com в Пловдив.

Феновете на Локомотив (Пд) поискаха оставката на наставника на тима Аян Садъков по време на контролата срещу Марица (1:1), която се игра днес, предаде кореспондентът на Novsport.com в Пловдив.

Ядосани от слабата игра на любимците си, веднага след като Марица поведе в резултата, феновете на "смърфовете" започнаха да призовават Садъков да напусне треньорския пост.

Тимът от квартал "Кършияка" поведе в 66-ата минута чрез Апостолов, който вкара с глава след центриране от корнер на Учиков. Все пак "черно-белите" стигнаха до равенство след гол на Делибашич в 75-ата минута. Сърбинът догони една дълга топка и успя да я чукне покрай вратаря, след което без проблеми отбеляза.

На мача, който се игра на стадиона на Локомотив, присъстваха около 500 души.

Разкритие: ЦСКА поиска допинг контрол за дербито с Левски