3. Гонзо: Заражда се тенденция да не се свирят дузпи за Левски

Гонзо: Заражда се тенденция да не се свирят дузпи за Левски

Изпълняващият длъжностите на спортен директор и треньор в Левски Георги Иванов – Гонзо остана доволен от победата на неговия тим с 3:1 над състава на Локомотив (Мездра), предаде репортер на Novsport.com. Срещата се игра на стадион „Георги Аспарухов” и бе от програмата на 11-ия кръг на родната „А” група.

„Първото полувреме си помислихме, че Мездра ще се победят сами и се наложи на полувремето да се мотивираме. Основната ни слабост от началото на сезона е, че не можем да си вкарваме положенията и затова реагирах толкова остро на пропуските в края на първата част. Доволен съм, че през второто полувреме показахме, че можем да играем футбол, но съм разочарован от представянето през първата част. Започвам да наблюдавам тенденция срещу Левски, че съдиите не свирят дузпи за нас. Така стана в Своге, така бе и днес. Бях се зарекъл да не коментирам реферите, но те вече стават изключително нагли. Не искам да свирят за Левски, а да го правят по правилата, независимо дали губим или бием. Да, Грозни е един от треньорите, които са вариант за Левски, но все още има много време до декември месец. Обсъждаме кандидатурите на четири човека, но ще помислим добре кое е най-доброто за Левски и тогава решим какво ще правим”, каза Гонзо след края на двубоя.

Загуба с 1:9 за юношите на ЦСКА