3. Градушка прекрати Ботев (Враца) – Монтана при равенство 1:1

Градушка прекрати Ботев (Враца) – Монтана при равенство 1:1

Контролната среща между тимовете на Ботев (Враца) и Монтана така и не можа да завърши, след като двубоят бе прекратен в 69-ата минута заради силна градушка

Контролната среща между тимовете на Ботев (Враца) и Монтана така и не можа да завърши, след като двубоят бе прекратен в 69-ата минута заради силна градушка. Мачът се игра на стадион „Христо Ботев” във Враца, а преди да бъде прекратен резултатът бе равен – 1:1.

Двубоят започна с опасен изстрел на Нене от фаул, който обаче прелетя над напречната греда.

Така се стигна 20-ата минута, когато Ненем изведе Данчев зад гърба на отбраната на Монтана, а нападателят с хладнокръвен шут изведе Ботев напред в резултата – 1:0.

Радостта на домакините от това попадение обаче изтрая едва 2 минути, след като Йордан Тодоров възстанови статуквото след перфектен изстрел от фаул.

До края на полувремето двата не се случи нищо по-интересно, освен директен червен картон за стража на домакините Станев, който игра с ръце извън пределите на наказателното поле. Тъй като това бе контрола обаче, на терена се появи резервният вратар Цветковски, без полеви играч да напуска полето.

През втората част Едуардо и Ненем отправиха по един опасен изстрел, който обаче не доведе до нищо.

Така дойде 69-ата минута, когато силна буря, придружена с градушка, връхлетя Враца и главният рефер Къчовски трябваше да прекрати мача.

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение