Хебър и Крумовград продължиха слабите серии (ВИДЕО)

Двата отбора останаха без победа от август насам след 0:0 в Пазарджик

Хебър и Крумовград не си вкараха гол и завършиха 0:0 първата в историята среща помежду си.

Тя бе от 12-ия кръг на футболната ни efbet Лига и предложи много повече нарушения и единоборства, отколкото положения.

До 24-ата минута имаше общо 14 нарушения, а до края главният съдия Никола Попов показа 9 жълти картона.

Два от тях се превърнаха в червен за Джунейт Али от гостите, който направи и най-фрапантния пропуск не само в мача, но навярно и от началото на сезона, тъй като от 2 метра не успя да прати топката в опразнената врата.

Това се случи след почивката, малко след първия точен удар, дошъл минути преди да изтече първия игрови час.

Така двата отбора останаха без победи от месец август насам и съседи в класирането. Крумовград е 9-и с 13 точки, докато Хебър е 10-и с 1 по-малко в своя актив.

Първото положение в мача бе за Крумовград и дойде в 21-та минута. Серкан Юсеин свали центриране в наказателното поле към дузпата, където Александър Колев бе непокрит и пробва удар със задна ножица. Нападателят обаче бе неточен.

Това бе единствената голова ситуация през първото полувреме, в което нямаше точен удар към вратите. Джунейт Али отправи първия  след десет минути игра през втората част, но топката попадна право в ръцете на вратаря на Хебър - Матвей Игонен.

Крумовград създаде най-чистата ситуация в мача в 70-ата минута. Алекс Колев засече центриране на Вячеслав Велев и удари страничната греда, а топката се върна към терена в непокрития Джунейт Али. Той обаче не уцели вратата от 100-процентова ситуация.

Джунейт Али от гостите от Крумовград бе изгонен от игра в 81-та минута с втори жълт картон и Хебър бързо създаде две положения за гол. Появилият се в игра на почивката Николас Пенев влезе в наказателното поле и подаде пред вратата, но топката не стигна до негов съотборник.

Малко по-късно негово центриране бе засечено от Георги Николов, който не успя да вкара и срещата приключи при 0:0.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

ХЕБЪР: 32. Матвей Игонен, 13. Архан Исуф, 5. Мартин Михайлов, 24. Лазар Марин (к), 27. Роберт Мазан, 8. Карлос Охене, 84. Стилиян Тисовски, 21. Марсел Канади, 14. Олексий Збун, 10. Ангел Бастунов, 9. Георги Николов;

Треньор: Любослав Пенев;

КРУМОВГРАД:  1. Янко Георгиев, 3. Калоян Пехливанов, 72. Раян Сенхаджи, 91. Вячеслав Велев, 2. Джунейт Али, 44. Божидар Кацаров (к), 10. Серкан Юсеин, 30. Жак Пехливанов, 14. Даниел Миланович, 13. Диего Рапосо, 9. Александър Колев;

Треньор: Неманя Миланович.