3. Хебър ще търси първа победа над безгрешния Берое

Хебър ще търси първа победа над безгрешния Берое

Хебър посреща Берое на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик в мач от третия кръг на efbet Лига. Двубоят е с начален час 19,00 и се очаква с голям интерес от феновете на двата отбора.

Тимът от Пазарджик ще търси първа победа за сезона след 0:0 с ЦСКА и 0:1 срещу Черно море в първите два кръга. Всички футболисти ще бъдат на линия за Хебър за предстоящия мач, като Любослав Пенев ще може свободно да избира кои играчи да започнат. Лорен Мажурин напусна клуба и вече не е част от тима от Пазарджик. В отбора има едва четирима чужденци. Треньорът на Хебър наблегна на това, че футбол със страх не се играе.

Берое не сбърка в първите два кръга, макар повечето фенове да не са очаквали тимът да започне с две победи. Клубът се раздели с нападателя Тонислав Йорданов. В същото време, тимът от Стара Загора представи две нови попълнения - защитник и крило. Тмът от Стара Загора победи с 2:1 като гост Пирин и след това повтори успеха с 1:0 срещу Арда под Аязмото.
Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)