Илиан Илиев: Не случайно Крумовград победи Лудогорец

Треньорът на Черно море Илиан Илиев говори след победата с 3:1 над Крумовград. Той сподели какво е казал на футболистите на почивката и как се е стигнало до победата.

"Първо изключително труден мач срещу един отбор, който днес показа, че неслучайно е победил Лудогорец и до последно се държа срещу ЦСКА. Крумовград играе агресивно и ако ние не отговорим и губим единоборства ще се получи това което се получи първото полувреме. Вкарахме гол от дузпа и след това ни изравниха, нормално. На полувремето повторихме малко нещата, които говорим цяла седмица. Те имат добри футболисти, създадоха ни доста проблеми. Другото е, че един отбор не може да е толкова агресивен през целия мач, затова в края ние владеехме инициативата, създавахме ситуации. Като цяло поздравявам Крумовград за смелата игра и моите футболисти. Успяхме да си наложим волята през второто полувреме", коментира Илиан Илиев след срещата.

"Просто другият отбор беше по-агресивен. Създадохме доста ситуации, търсихме празните пространства, което се опитваме да тренираме. Мисля, че малко повече спокойствие трябва да показваме в последните 30 метра. Имахме доста ситуации, които трябваше да завършим по-добре", сподели още наставникът на "моряците"

"На пасивност, ние миналата година получихме гол у дома от дълъг тъч. В своето наказателно трябва да си по-агресивен и да търсиш топката", завърши Илиан Илиев.