3. Иво Тренчев: На „Герена“ е трудно, Левски гази

Иво Тренчев: На „Герена“ е трудно, Левски гази

„Аз не знам как се определя играта с ръка…“

„Аз виждам промяната, която се надявам да продължи.“

Думите са на новия треньор Иво Тренчев след загубата на Пирин (Благоевград) с 0:2 от Левски на „Герена“.

Тя остави „орлетата“ последни във временното класиране на Първа лига със само точка до момента като те са и единствени без победа през сезона.

„Първото полувреме бе по-доброто за нас. Изпуснахме възможности, за да вземеш нещо тук трябва да вкараш гол. Трудно може да издържиш, те го показват. Дори Айнтрахт страдаха. С промените, които направихме, се разруши нашият ритъм. Ще анализираме и ще видим. Надявам се да се възстановим за мача в понеделник - това е нашата група, продължаваме напред и се надяваме да спечелим точки“, заяви Тренчев в ефира на Диема спорт.

„Ако погледнете назад във времето, всички отбори изпитват трудности тук на "Герена". Последните минути не ни стигна енергията. Спасяванията на Максим даваха увереност на отбора, но така не може да се издържи дълго време. Левски гази. Опитахме в контролата да играем с трима централни, не се получи добре. Някак си играчите не го възприеха, нямаше и много време. Продължаваме напред, мачовете следват един след друг. Ще бъде изпитание за нас. Не мога да не поздравя момчетата, защото бяхме един дразнител за Левски. Ако бяхме успели да вкараме първото полувреме, не се знаеше къде щеше да отиде мача. Аз не знам как се определя играта с ръка. Това е малък щрих, но имаше удар с лакът. Наруши се нашия ритъм, трябва да поговорим за това нещо. Спешно е да вкараме голове и да печелим точки, няма какво да направим. През първото полувреме имахме 2-3 възможности. Тук на „Герена“ се създават трудно ситуации и трябва да се възползваш. Ще се готвим за мача с Хебър“, допълни той.

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза